WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

NRH GAYRİMENKUL İNŞAAT LTD.ŞTİ, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek güçlü birikimiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen NRH İNŞAAT, köklü geçmişiyle uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleriyle geleceğin yaşam alanlarını inşa etmektedir. Uzman yönetim organizasyonu, profesyonel çözüm ortaklarıyla, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak proje geliştiren NRH İNŞAAT, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam alanları tasarlamaktadır.

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşayabileceğiniz yaşam alanları inşa eden ve aynı zamanda bu projelerdeki site yönetimini profesyonelce yapılması için gerekli organizasyonu kuran NRHA İNŞAAT’IN başarısındaki en önemli etken; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimsemesidir.

SAMSUN merkezli başlayan projelerini, ülke çapında yeni yatırımlarla genişletmeyi hedefleyen NRH İNŞAAT, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarla müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL
Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK